Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Máme nový web a nebojíme se ho použít!

30.09.2020

Trvalo to déle než jsme chtěli, ale konečně jsme to dotáhli tam, kam se sluší a patří :-) Co je nového?

Máme nový web a nebojíme se ho použít!

Máme nový web a nebojíme se ho použít!

Nový web jsme se snažili hlavně zjednodušit. Jak? No, nekomplikovat vám to a maximálně vás nechat se soustředit na prezentaci našich projektů. Takže odteď hned uvidíte, co jsme v minulosti vypotili 🙂

Mluví za nás práce

 

S velkým nadšením jsme pracovali na aktualizaci našeho portfolia, takže primárně se web točí na obrázcích. Pár textů na stránkách sice najdete, ale upřímně to byl největší porod 🙂 S novým webem si tedy můžete užívat velkou slideshow na hlavní stránce, kde vám náhodně servírujeme každých pár sekund jednotlivé projekty. Každý uživatel tedy vidí pokaždé něco jiného a o to nám šlo především. Hlavně žádná nuda!

Lepší rozdělení projektů

 

Tím, že toho po deseti letech máme dost za sebou, jsme se také zaměřili na lepší filtrování projektů. Nově můžete projekty filtrovat nejen podle typu práce (brand, web, kampaň, video apod), ale hlavně i dle oborů, takže si můžete krásně vytřídit všechny naše projekty z oblasti kultury & umění nebo např. práva & bankovnictví. Věříme, že vám to pomůže si o nás udělat lepší obrázek.

Poznejte náš gang

 

V sekci O nás jsme kromě artového videa (jak vyšitého od Lynche) přidali i sekci, kde prezentujeme i náš tým, ať víte, kdo je je v našem gangu za co zodpovědný.

“Píši, tedy jsem”

 

Díky úspěchu našeho newsletteru Louder! nás několik jedinců ponoukalo, ať občas něco napíšeme a zveřejňujeme i jinam než do nespolehlivého mailu. Proto jsme se tedy nechali ukecat a vytvořili sekci Blog. Zatím tam toho asi moc nebude, ale máme v plánu postupně přidávat do blogu nejenom Louder! obsah a klíčové zprávy ze studia, ale hlavně i užitečné návody, rady a know-how z naší branže.

Kontakt tam byl…

 

Známé fotbalové heslo myslíme trochu jinak – chceme vám ulehčit být s námi v kontaktu na sociálních sítích (na starém webu jsme je ani neměli, museli jste hledat) nebo talentům a žadatelům o práci u nás skrz zlepšený HR formulář, který nám neskutečně ulehčuje práci při pohovorech.

Chybičky nebereme

 

Snažíme se být bezchybní, ale kdybyste náhodou, ale úplnou náhodou, narazili na nějakou chybu, prosím neváhejte nám napsat na hello@loudmark.cz, nikomu to neřekneme a opravíme to, jo? 😉

 

Díky a užívejte!

Náš parádní kreativní newsletter Louder! se už nemůže dočkat, až přistane do vašeho mailu…